Jaarprogramma 2018

Januari

           
Woensdag 9   Turnen    
Vrijdag 11   Yoga    
Maandag 21 Bestuur Bestuursvergadering 20u00 Renova zaal 1
Dinsdag 22   Terugkomdag fiets- 3 daagse 19u00 Renova zaal 4
Woensdag 23 Agra After Farm 20u00 Ravels-Eel
Donderdag 24   Kookles 19u00 Zaal Ontmoeting
Dinsdag 29   "Oude koeien aan de Costa Del Sol" Paljas   De Garve
           

Februari

         
           
Maandag 4   Bloemschikken 19u00 Renova zaal 1
Donderdag 7 Agra Fytolicentie   Oosthoven
Maandag 11   Ledenvergadering 19u30 Renova zaal 1
Vrijdag 22 +35 Stikkedonkerwandeling 20u00  
Dinsdag 26   Regio-overleg "Wie mooi wil zijn"    
           

Maart

         
           
Maandag 4 Agra Trouwen of samenwonen 20u00 Merksplas
Dinsdag 5   KVLV-academie 20u00 Schoonbroek
Dinsdag 12   Fietsdag 9u30 Standbeeld
Donderdag 14 +55 Bowlingen 13u30 Den Bruul
Maandag 18   Bloemschikken 19u00 Renova zaal 1
Donderdag 21 Bestuur Bestuursvergadering 20u00 Renova zaal 2
Dinsdag 26   VZ+SEC+geinteresserden 20u00 Merksplas
Donderdag 28   Kookles 19u00 Zaal Ontmoeting
           

April

         
           
Dinsdag 9   Fietsdag 9u30 Standbeeld
Vrijdag 12   Bestuursreis    
Maandag 22   Plantenruil KVLV+KWB+Bijenbond   Aan gemeentehuis en ontmoeting
Maandag 29   Bloemschikken 19u00 Renova zaal 1
Dinsdag 30   Feestvergadering - verkiezing 19u00 De Garve
           

Mei

         
           
Woensdag 1   Start avondfietsen 19u30 St-Isabella
Donderdag 2   Ledenreis    
Dinsdag 14   Bestuursvergadering + nabespreking verkiezing 20u00 Renova zaal 2
Di-Woe-Do 21-22-23   Fiets - 3 daagse naar Breda    
Dinsdag 28   Regio overleg    
           

Juni

         
           
Woensdag 5   Opstellen jaarprogramma 19u00  
Woensdag 5 Agra RAB 20u00  
Vrijdag 7   Alleenstaanden +55 etentje 'De Proportie' 12u30 Retie
Dinsdag 11   Scherpenheuvel    
Vrijdag 14   Truck-Show    
Zaterdag 15   Truck-run    
Zondag - Maandag 23-24   Missiefeesten   De Garve
Donderdag 27   Bestuursvergadering 20u00 Renova zaal 2
           

Juli

         
           
Woensdag 3 Agra Fietstocht te Poppel - Weelde    
           

Augustus

         
           
Zondag 11   Oogstmis door KVLV 10u30 O-L-Vrouwekerk
Donderdag 15   Oogstfeesten    
Donderdag 29   Bestuursvergadering 20u00 Renova Zaal 2
           

September

         
           
Dinsdag 3   Fietsdag 9u30 Standbeeld
Maandag 9   Crea-les    
Dinsdag 10 +55 Mini en snookergolf 13u30 Netherust Kasterlee
Vrijdag 20 + 35 Etentje    
Vrijdag 13 Agra RAB 20u00  
Maandag 16   Crea-les    
Maandag 23   Ledenvergadering "Dame Blanche" Nele De Graeve 19u30 Renova zaal 1
Dinsdag 24   VZ + Sec + Geinteresseerden 20u Heischuur
Maandag 30   Bloemschikken 19u Renova zaal 1
           

Oktober

         
           
Dinsdag 1   Bestuursvergadering 20u00 Renova
Donderdag 3   Kookles 19u00 Ontmoeting
Dinsdag 8   Fietsdag 9u30 Standbeeld
Dinsdag 8 Agra Rechten en plichten erfbetreders 13u00 Ravels - eel
Dinsdag 15 +55 Filmnamiddag    
Donderdag 24   Ledenvergadering 13u30 Renova
Donderdag 24   gewestelijke activiteit " Hoe slapen weer een zaligheid word " 20u Oosthoven
VR - Za - Zo 25-26-27   Agra Weekend Limburg    
           

November

         
           
Maandag 4   Bloemschikken 19u Renova
Dinsdag 5   Fietsdag 13u Standbeeld
Dinsdag 5   Regio overleg 20u Heischuur Oosthoven
Donderdag 7 35 + Escape room    
Dinsdag 12   Postel    
Donderdag 14 Agra Plezier in je werk 20u Schoonbroek
Donderdag 21 Bestuur Bestuursvergadering 20u Renova
Donderdag 28   Kookles 20u zaal Ontmoeting
           

December

         
           
Maandag 2   Bloemschikken 19u00 Renova zaal 1
Maandag 16 Agra RAB    
Dinsdag 17   Kerstfeest 11u30 De Garve