Jaarprogramma 2018

Januari

           
Woensdag 10   Turnen 20u00 Voorheide
Vrijdag 12   Yoga 10u00 Bemdhal
Donderdag 18 Crea Brei - en haakcafé 19u30 Swaanshof
Maandag 22 Bestuur Bestuursvergadering 20u00 Renova zaal 2
Dinsdag 23   terugkomdag fiets-3-daagse 20u00 Renova zaal 4
Woensdag 24 Agra After Farm Party 20u00 Calimero
Donderdag 25   Kookles 19u00 Zaal Ontmoeting
           

Februari

         
           
Maandag 5   Bloemschikken 19u00 Renova zaal 1
Donderdag 8   Ledenvergadering 19u30 Renova zaal 1
Donderdag 8 Agra Fytolicentie -EHBO 13u00-16u00 Schuurhoven
Donderdag 15 Crea Brei - en haakcafé    
Maandag 19   EHBO-AED 19u Rode kruis
Dinsdag 20   Gewestbestuur 20u00 De Djoelen
Donderdag 22   Margriet Hermans "Een tocht als vluchteling" 20u00 De Garve
Woensdag 28 Gewest 'We kunnen het niet laten, ik ben het zat' Geanimeerde voorstelling rond drank, drugs en verslaving door Myriam Bruyninckx   Heischuur
           

Maart

         
           
Donderdag 1 Agra Sterk met kernkwaliteiten 20u00 De Djoelen
Donderdag 1 35+ Crea-les Plus-kadootjes 19u30 Renova zaal 4
Donderdag 8 55+ Bowling 13u30  
Dinsdag 13   Fietsdag 9u30 Standbeeld
Donderdag 15 Crea Brei- en haakcafé 19u30 Swaanshof
Donderdag 22 Bestuur Bestuursvergadering 20u00 Renova zaal 2
Vrijdag 23 35+ Filmavond   Turnhout
Maandag 26   Bloemschikken 19u00 Renova zaal 1
           

April

         
           
Maandag 2   Plantenruil 9u00-12u00 Deroissart
Maandag 2 Agra Wandeling tvv Boek   Zondereigen
Vrijdag 6 Bestuur Bestuursreis    
Dinsdag 10   Fietsdag 9u30 Standbeeld
Dinsdag 17   Feestvergadering 19u De Garve
Woensdag 18   Start avondfietsen 19u30 Swaanshof
Maandag 23   Bloemschikken 19u00 Renova zaal 1
Donderdag 26   Kookles 19u00 Zaal ontmoeting
           

Mei

         
           
Woensdag 2 Gewest Inspiratiemoment 20u00 Zondereigen
Donderdag 3   Ledenreis    
Maandag 14 Crea Spijkerkunst 19u00 Renova zaal 4
Donderdag 17 Crea Haak en Breicafé 19u30 Swaanshof
Dinsd woensd donderd 22-23-24   Fietsdriedaagse naar Valkenswaerd    
Vrijdag 25   20ste Truckshow    
Zaterdag 26   20ste Truckrun    
Dinsdag 29   Gewestbestuur 20u00 De Djoelen
Donderdag 31 55+ Allenstaanden De Kolonie 13u30 Merksplas
           

Juni

         
           
Vrijdag 1   Ideeenfestival voor bestuursleden.   Diest
Dinsdag 5 Agra RAB etentje + vergadering 12u00-16u00 Corsendonk
Woensdag 6   Opstellen jaarprogramma 19u00 De Gouden Arend
Dinsdag 12 Gewest Scherpenheuvel    
Zondag Maandag 24-25   Missiefeesten   De Garve
Dinsdag 26 Bestuur Bestuursvergadering 20u00 Renova zaal 2
Vrijdag 29 35+ Feest in de garage 19u30 Bij Carry
           

Juli

         
           
Woensdag 4 Agra Fietstocht met BBQ   Oud-Turnhout - Kasterlee
      Kunst op het hof    

Augustus

         
           
Zondag 12   Oogstmis    
Woensdag 15   Oogstfeesten    
Dinsdag 28 Bestuur Bestuursvergadering 20u00 Renova zaal 2
           

September

         
           
Dinsdag 4 55+ Mini en snookergolf 13u30 Netherust Kasterlee
Vrijdag 7 Agra RAB contactvergadering 10u00-15u00 De Djoelen
Donderdag 13   Fietsdag 9u30 Standbeeld
Maandag 17   Ledenvergadering 19u30 Renova zaal 1
Donderdag 20   Kookles 19u00 Zaal Ontmoeting
Dinsdag 25   Voorzitsters en secretaressen 20u00 Baarle Hertog
Vrijdag 28 35+ Exotisch koken 19u30 Zaal ontmoeting
           

Oktober

         
           
Maandag 1   Bloemschikken 19u00 Renova zaal 1
Donderdag 4 Bestuur Bestuursvergadering 20u00 Renova zaal 2
Dinsdag 9   Gewestbestuur 20u00 Heischuur
Donderdag 11   Fietsdag 9u30 Standbeeld
Donderdag 11 Agra Erfbeplanting    
Dinsdag 23   Dag van de alleenstaanden   Zondereigen
woensdag 17   Ledenvergadering 19u30 De Garve
           

November

         
           
Maandag 5   Bloemschikken 19u00 Renova zaal 1
Dinsdag 6 Agra Alternatieve geneeswijze in de landbouw 20u Schoonbroek
Dinsdag 6   Bezinningsdag   Postel
Donderdag 8   Kookles 19u00 Zaal Ontmoeting
Donderdag 8 Gewest Mal of mooi door Erna Siebens 20u00 Oosthoven
Dinsdag 13   Fietsdag    
Vrijdag 30 35+ Stikkedonkerwandeling 20u00  
Donderdag 15 Crea Stuk met schors 19u30 Renova zaal 4
Maandag 26 foto-film   nam -avond De Wamp
           

December

         
           
Maandag 3   Bloemschikken 19u00 Renova zaal 1
Donderdag 13 Crea Brei- en Haakcafé 19u30 Swaanshof
Dinsdag 18   Kerstfeest 11u30 De Garve