Ons kernbestuur

 
   
Ingrid Haegen Vera Vervecken
Wampenberg 217 Biesheuvelstraat 15
0498/43.00.31 014/677739 - 0472/731265
haageningrid@gmail.com veravervecken@telenet.be
   

Secretaresses

 

Lessenadministratie

Ledenadministratie

Carry Fabri Saskia Detremmerie
Bremberg 3 Schoolstraat 14B1
014/82.17.52 0474/83.86.96
carry.fabri@skynet.be saskiadetremmerie@icloud.com 
   

Kassiersters

 
Mieke Claes Paula Proost
De Valken 32 Roobeek 1B
014/67 91 54 - 0484/26 13 14 014/67 72 20 - 0479/39 04 61
miekcla53@gmail.com stessensproost@hotmail.com

Verantwoordelijken

     
Jongeren/+35 Veronique Geenen Akkerstraat 33 014/67.99.41 veroniquegeenen@hotmail.be
  Ingrid Haagen Wampenberg 277 0498/43.00.31 haageningrid@gmail.com
  Carry Fabri Bremberg 3 014/82.17.52 carry.fabri@skynet.be
  Wendy Van Beek Kerkstraat 9 0494/23 04 26 wendy.vanbeek@belgacom.net
+55 Mieke Claes De Valken 32 014/67.91.54 miekcla@hotmail.com
  Paula Proost Roobeek 1B 014/67.72.20 stessensproost@hotmail.com
Reizen Paula Proost Roobeek 1B 014/67.72.20 stessensproost@hotmail.com
  Mieke Claes De Valken 32 014/67.91.54 miekcl@hotmail.com
Yoga Fernanda Geudens Bremberg 32 014/67.90.50 fernanda.geudens@skynet.be
  Carin Blockx Onder d’Eike 19 0499/13 00 54 carinblockx@hotmail.com
Turnen Jet Hens Berendonk 45 014/67.93.03 jethens@hotmail.com
Gewest Carry Fabri Bremberg 3 014/82.17.52 carry.fabri@skynet.be
Agra Agnes Dockx De Biezen 6 014/67.71.77 agnesdockx@telenet.be
Gecoro Gerda Breugelmans Watering 23 014/67.91.15 herrygers@dommel.be
Milieu Gerda Breugelmans Watering 23 014/67.91.15 herrygers@dommel.be
Archief Saskia Detremmerie Steert 13 0474/93.86.96 sasidetremmerie@telenet.be
Cultuurraad Jet Hens Berendonk 45 014/67.93.03 jethens@hotmail.com
  Mieke Claes De Valken 32 014/67.91.54 miekcla@hotmail.com
Gezondheidsraad Mieke Claes De Valken 32 014/67.91.54 miekcla@hotmail.com
         
Landbouwraad Gerda Breugelmans Watering 23 014/67.91.15 herrygers@dommel.be
  Dinie Vrijsen Watering 20A 014/67.77.22  
Koken Christiane Cools De Maaskens 50 014/67.07.47  
  Jet Hens Berendonk 45 014/67.93.03 jethens@hotmail.com
Bloemschikken Lisette Smets Kloosterbaan 123a 014/67.96.97  
  Vera Vervecken Biesheuvelstraat 15 014/67 77 39 veravervecken@telenet.be
Tombola en decoratie Lisette Segers Kerkstraat 55 014/67 97 59 lisettesegers@hotmail.com
  Wendy Van Beek Kerkstraat 9 0494/23 04 26 wendy.vanbeek@belgacom.net
  Annie Gijs De Plaetse 415 014/89.13.74  
Vlag Magda Stessens Bremberg 19 014/67.04.83 marcel.laurijssen@gmail.com
Webmaster Diane Van Herck Kerkstraat 182 014/67.06.57 dianevherck@msn.com
Proost Pater Luc Vienne Vrijheid 20 014/67.72.60 lucvienne@hotmail.com
         

Bestuursleden

Zij komen jullie thuis uitnodigen om de ledenvergadering bij te wonen en om jullie op de hoogte te brengen van de laatste KVLV-nieuwsjes.
Adrienne Claessen Lisette Smets
Agnes Dockx Lydie Vermeiren
Annette Van Mechgelen Magda De Bie
Annie Gijs Maria Michiels
Annie Stessens Maria Timmermans
Carry Fabri Marie-José Van den Borne
Christiane Cools Mariette Van Eemeren
Diane Van Herck May Severijns
Gaby Van den Broeck Mieke Claes
  Monique Meeus
Gerda Breugelmans Paula Meeus
Hilda Van Beek Paula Proost
Ingrid Haagen Roza Vervecken
Jeanne Geudens Saskia Detremmerie
Jet Hens Vera Damen
  Vera Vervecken
Liliane Smets Veronique Geenen
Lisette Segers Wendy Van Beeck
  Zeva Soffers